הדרך ליחידות העילית נחשפת

הכנה ליחידות עילית

אורח : שמעתי על חבר’ה מחוגים אחרים שהתקבלו גם הם למקומות גבוהים, האם זה נכון ?

רכז אדרנלין כושר קרבי :  תשובה מורכבת עליה אענה לך בפרוטרוט באמצעות שלוש נקודות משמעותיות. 

  1. על כל עשרה בוגרי אדרנלין ויותר יתקבל מלשב בודד וחסר מחוג הכנה לצבא כלשהו שלרוב ייפול תחת העומס בשלבי המסלול המורכבים שלאחר מועד הגיוס בפועל.
  2. בהליך הכשרה של אדרנלין כושר קרבי לא תמצא צורך בביצוע השלמות עצמאיות נוספות על מנת להעלות את כלל אחוזי הצלחתך כפי שבדקנו ומצאנו במלשבים מגופים אחרים שהגיעו אלינו לאחר כשלון יתום, ועל אף שנאלצו לפעול בדרך זו בנוסף.
  3. ישנו הבדל מהותי בין עוד חוג הכנה לצהל לחברה להכשרות ביטחוניות שנטלה על עצמה את הבלעדיות להכין ליחידות העלית הצהליות וזו אני מוסר לך מתוך השטח ולאחר שהיו מי שניסו להעתיק פלטפורמה ייחודית זו וללא הועיל.
קורס הכנה ליחידות עילית
תמונת לוחמים : בוגרי אדרנלין מיחידת עוקץ מאת עידו שימחוני

קורס הכנה ליחידות עילית

אדרנלין כושר קרבי נוסדה על מנת למלא את החלל הריק בכל הקשור להכשרת מלשבים מכלל גזרות האוכלוסיה לשירות משמעותי במערך יחידות החוד הצהליות איתה משתפות פעולה בעקבות חשיפתן למערך ההכשרה המדובר אותו העלו למבחן וחתמו בהגדרה  “מפעל ליצור לוחמי עלית”

חברה להכשרות ייחודית המתאפיינת ביצירת אגפי הדרכה אקסקלוסיביים שידעו להרכיב זה לצד זה לבנות מסלול הכנה לצבא מתקדמות בהם פועלים אנשי המקצוע המומחים בתחומם הפולשים על ארבע ענפים המהווים יחד מעטפת הכנה מושלמת למועמדינו, מבניהם אגף מקצועות הספורט, אגף הכושר הקרבי אגף מדעי ההתנהגות והמנטליות ואגף הניתוח סטטיסטיקה האחראי על התאמתכם באמצעות שילוב יד אדם וטכנולוגיה מתקדם.

אגפים יוקרתים שציינתי לעיל לצידם אנו מתחייבים להגשים לכלל חניכנו את המטרות להם כיוונו דרך לפני שירותם, במהלכו ואחריו וללא עוררין.

משל לסוף הדרך 

לסיום אעניק לך מידע קצר מעולם הלחימה שיאפשר לך להסיק את המסקנות הנכונות, על מנת להגיע לתנועה מושלמת עליך לחזור עליה במדויק עשרת אלפים פעמים.

עכשיו אשאל אותך כך, באיזה הליך הכשרה תבקש לקחת חלק, זה שיביא אותך לתנועה המושלמת באמצעות ביצוע התכנים המדוייקים, ימי סימולציה, סאגות הכנה, סדנאות העשרה לחיילים וניתוח באמצעות טכנולוגיה שהקדימה את זמנה, או עוד חוג כושר קרבי/גופני שהקשר בינו לבין היחידות המיוחדות מקרי בהחלט?

ומשהסקתם את המסקנה המתבקשת כל שנותר הוא להכנס לאתר אדרנלין, למלא פרטים ולתאם אימון נסיון ללא עלות על מנת שרכזינו יעלו למולכם בהקדם ולהסבר מלא.

אהבתם? שתפו עם חברים...
מה עברנו בכתבה זו
חיפוש

לפעילות גיבוש מהנה שלחו לנו הודעה

השאירו לנו פרטים לתכנון ובניית פעילות גיבוש חוויתית מהנה עם המון צחוק וכיף, אל תתפשרו על גיבוש בלתי נשכח.