ימי כייף במלון שאתם חייבים לנסות

ימי כייף במלון מבין הם סיבה טובה להתרגש מטיול קרוב, בין סיורים באתרים תיירותיים, או אחרי יום ארוך של פגישות עסקיות, מלונות מספקים סוג אחר של שעשועים - אם כי, סוג עדין יותר ומלא דמיון. הנה 10 רעיונות להחיות כל שהייה במלון. נסו אותם, ולעולם לא תשתעממו שוב במלון.
ימי כייף במלון

חדרי מלון יכולים לספק מרחב מהנה במיוחד אם אין לך הרבה פעילויות חוץ או דברים לעשות עם החברים שלך. עדיין יש מספר דברים מהנים לעשות בחדר מלון.

רעש נשאר בראש הרשימה למרות שאורחים רבים במלון לא אוהבים. מאמר זה אני מציע דברים שכיף לעשות בחדר מלון עם חברים שלא ירגיש את השכנים.

לפני שמתחילים כמה דברים שחשוב לעשות לפני:

הגעתם לחדר המלון שלכם עם החברים שלכם, וכולכם מתרגשים איך נראית החופשה שלכם וכמה כיף יהיה לכם ביחד. אבל לפני שההתרגשות מתחילה וכל זהירות מושלכת לרוח, כלומר מורידה את השיער שלך, מומלץ לעשות את הדברים האלה תחילה לאחר צ’ק-אין עם החברים שלך:

 • בדוק את הסביבה שלך ואת חדר המלון שלך לפני הכל – חטה אזורים אשר בדרך כלל מחזיקים אותם הכי הרבה כמו ידיות הדלתות, ידיות הטלפון וכדומה. הסיבה לכך היא שרוב הסיכויים שמישהו אחר עשה צ’ק-אאוט מהחדר דקות לפני שנכנסת. בעוד שצוות המלון עשוי לעשות כמיטב יכולתם לנקות את החדרים, לפעמים הוא לא יבזבז זמן רב על חיטוי האזורים הללו בגלל לוח זמנים בצורך לנקות חדרים רבים בבת אחת.
 • בדקו אם יש פשפשים על המזרונים ודומיהן והביאו את כל מה שתמצאו לידיעת ההנהלה – הדבר האחרון שאתה רוצה הוא שתהיה לך בעיית פשפשים בהגעה הביתה אחרי החופשה שלך.
 • בדוק שהטלפונים פועלים כהלכה – אמנם אנחנו לא מנבאים אבדון לחופש שלך, אבל עדיף שיהיה לך קו טלפון פונקציונלי למקרה חירום שיזדקק להתקשרות מהירה ודחופה לדלפק הקבלה. במקרה שאתם או חבריכם רוצים לבצע שיחות מחוץ למלון, הקפידו לברר באילו תעריפים משתמשים כדי שלא תופתעו עם חשבון הטלפון.
 • בדקו שיש להם פריטים נוספים שתרצו להשתמש בהם – מיני בר (וגם בררו את עלות הפריטים לפני שאתם מתפנקים); wifi פונקציונלי; מזגנים פונקציונליים וכל פריט אחר שאתה או החברים שלך עשויים להתייחס אליהם כחשובים.
 • ואחרי שנעשה את כל מה שכתוב למעלה, כדאי לך וחבריך להסכים על סידורי שינה מראש, לפני שתתחיל כל ההתרגשות. אם תעשה זאת מוקדם, אתה מבטיח שכולם יהיו מרוצים.

משחקי לוח

לשחק משחקי לוח או קלפים. אם אתם לא לבד בחדר המלון, ובמיוחד אם אתם שם עם ילדים, משחק לוח יכול להיות כיף גדול.
גם אם אתה לבד, אתה יכול לשחק משחק. אם יש לך חפיסת קלפים, נסה את סוליטייר! אתה יכול גם לשחק סוליטייר באינטרנט. יש הרבה משחקי קלפים שאתה יכול לשחק אם אנשים אחרים נמצאים בחדר, כמו פוקר או ג’ין רמי. אתה יכול גם להמציא משחק לוח משלך!
בחלק מהמלונות יש אפילו משחקי לוח שתוכלו לשאול. שאל בדלפק הקבלה! אם לא, הקפידו להביא כמה! אם שכחת משחק לוח, אתה יכול פשוט לשחק נחש את התמונה, כל מה שצריך זה נייר ועפרונות או עטים. המטרה היא לצייר תמונה ששאר האנשים צריכים לנחש.

משחק מהנה נוסף הוא משחק המילון. כל מה שאתה צריך זה מילון. אתה בוחר מילה, וכל השחקנים האחרים מנסים לנחש מה המשמעות שלה. אחר כך אתה קורא אותם אחד אחד, כולל ההגדרה האמיתית, ואנשים מנחשים של מי ההגדרה הנכונה. אתה מקבל נקודות אם אנשים מנחשים את ההגדרה שלך, גם אם היא מזויפת, ואתה מקבל נקודות אם אתה יודע את משמעות המילה.

המשחק הפשוט

שחקו במשחקים שאינם דורשים פריטים נוספים. נניח שאתה לא יכול למצוא משחק לוח. יש כמה משחקים שאתה יכול לשחק בלי שום דבר מיוחד, כל עוד יש אדם נוסף בחדר.
נסה לשחק מי אני. אתה רושם סרטים, ספרים, דברים ומקומות על פיסות נייר והאדם שמצייר אותם, צריך להמחיש את מה שיש על הנייר, כדי שאנשים אחרים יוכלו לנחש.
מי אני יכול לעבוד עם משפחות גדולות אם אתה מחלק את כולם לצוותים. אסור לך לדבר מילים כשאתה משחק ב-מי אני.
אתה יכול לשחק ב-I מרגל. בחר אובייקט. האדם השני חייב לשאול אותך סדרה של שאלות כדי לנסות לנחש מה זה. או שאתה יכול לשיר 99 בקבוקי בירה על הקיר. “תוריד אחד, תעביר אותו, 98 בקבוקי בירה על הקיר.” וכן הלאה, עד שתגיע ל-0

קרב כריות

תערוך קרב כריות. היזהר שלא תשבור משהו! אבל קרב כריות יכול להיות כיף גדול. גם קפיצה על המיטה יכולה להיות, אבל זה לא רעיון טוב אם יש חדרים מתחתיך. אתה יכול גם לבנות אוהל שמיכה או מבצר.
זה יעזור לילדים להוציא את האנרגיה שלהם ולראות בחדר המלון כיפי מאוד כי הם יכולים לעשות משהו שהם לא יכולים לעשות בבית.
גם אם אתה שם עם מבוגר אחר, קרב כריות שובב עשוי להיות דרך מצוינת להאיר את מצב הרוח ולהנות אחד עם השני. אתה יכול גם לגרוב גרביים ולנסות לראות מי יכול לזרוק את רובם לפח האשפה.

חיות ממגבות

לעשות חיות ממגבת. זה אחד ממשחקי הגיבוש לילדים שהוא כיף גדול. לפעמים החדרניות בבתי מלון מכינות את זה בשבילך. כמה מגניב לחזור לחדר לראות ברבור על המיטה.
אתה יכול להשאיר את חיית המגבת כהפתעה לעוזרת. עם זאת, לרוב לילדים יהיה כיף לנסות להכין אותם. אתה יכול לעשות ציפורים, כלבים, חתולים וחיות נפוצות אחרות.
לאחר שסיימו, בקש מכולם לנסות לצייר את החיות או לשחק משחק מנחש מהן החיות. אתה יכול גם לעשות צללים של בעלי חיים על הקיר עם הידיים שלך.

הזמינו שירות חדרים

הזמנת שירות חדרים. זה באמת יכול להיות כיף להזמין שירות חדרים כי זה מרגיש כמו מותרות להרבה אנשים. פעם בכמה זמן, תבזבז על עצמך!
הזמינו משהו מהתפריט שמעולם לא ניסיתם בעבר כדי להפוך את הכל למעניין יותר. הזמינו מספר פריטים וערכו מסיבת טעימות!
אתה יכול גם להזמין לחדר. מלונות רבים מציעים מידע על שירותי משלוחי פיצה מקומיים או אוכל סיני. לאכול פיצה בחדר מלון יכול להיות כיף.

התחל לכתוב

אתה יכול לכתוב למישהו מכתב. אמנות כתיבת המכתבים הייתה חשובה מאוד בחברה, וכיום היא יכולה להיראות יוצאת דופן ובכך מעידה על אנשים שאכפת לך מהם כי השקעת בה הרבה מחשבה.

אתה יכול גם לנסות לכתוב ספר או שיר. אם זה לא הקטע שלך, אתה יכול להתחיל לכתוב יומן, אולי על ידי תיעוד הטיול שלך. אם כתיבה זה לא הקטע שלך, אתה יכול גם לנסות לצייר. למלון יש כנראה כלי כתיבה בחדר שתוכלו להשתמש בהם.

יש אנשים שהולכים לאיבוד בכתיבה. זוהי דרך טובה להעביר את הזמן ולהרגיש פחות בודד כי המילים שלך יכולות להעביר אותך למקום אחר או ליצור קשר אינטימי עם אנשים שאתה מתגעגע אליהם על ידי כתיבת מילים שאתה יודע שהם בסופו של דבר יקראו.

תשכיר סרט

לרוב המלונות יש שירותי סרטים לפי דרישה בטלוויזיה. בין אם אתם לבד או עם המשפחה, השכרת סרט היא דרך מצוינת להעביר את הזמן.
אתה יכול גם לצפות בטלוויזיה בכבלים ברוב המלונות. אם אתם שוכרים סרט, הפעילו את המכונה האוטומטית כדי שתהיה לכם גרסה משלכם לחטיפי סרטים.
נסה לצפות בסרט מחוץ לז’אנר האהוב עליך הרגיל. תסתכל על הזמן שלך בחדר המלון כזמן ללמוד על עצמך ולנסות דברים חדשים. כולם יכלו ללבוש פיג’מה ולטפס לאותה מיטה.

בצע מדיטציה

הלחצים נעלמו. לעת עתה, לפחות. אז קח את הזמן לחשוב. בצע מדיטציה ורשום תוכניות לעתיד שלך. תתמודד עם כל בעיה.
ראה שהשהות במלון כ”שהייה”. אתה לא חייב לעשות משהו. פנק את עצמך בלא לעשות כלום. אין דאגות. אין מועדים. ללא לחצים.
תנו תנומה, תתעדכנו בקריאה, צפו בתוכנית טלוויזיה שלא דורשת הרבה מחשבה, כבו את הפלאפון או פשוט נשכבו אחורה וחשבו. אם למלון יש ספא, תוכלו לבקר בו לעיסוי או שירות אחר.

ימי כייף במלון עם מסיבה סודית

יש אנשים שעושים את זה. הם עורכים מסיבות סודיות בחדרי מלון. אל תעשה זאת אם אתה קטין.
אם תעשה זאת, צמצם את האורחים למינימום, ואל תהרוס את חדר המלון ואל תעשה שום דבר שיכול למשוך את תשומת הלב של המשטרה!

מסיבות סודיות בחדר מלון כוללות בדרך כלל שליחת הזמנות לאנשים נבחרים כמה שבועות לפני כן. תצטרך להבריח מזון ושתייה ולהגביל אנשים שיופיעו. שוב, עשה זאת על אחריותך! לעולם אל תפר שום חוק! היזהר לא להיות רועש מדי או שאתה עלול ליצור תלונת רעש!

ימי כייף במלון לאמיצים בלבד

מראש אנחנו אומרים, אנחנו לא לוקחים אחריות על חלק מהדברים שאולי תרצו לבצע כאן, בהצלחה 🙂

 1. התחל צחקוקים במעלית – במעלית צפופה, נסה להאיר את מצב הרוח על ידי צחוק על שום דבר מיוחד. חבריכם האורחים יתפסו בקרוב (כמו שאומרים, צחוק מדבק), ואתם תצאו לדרך בהרגשה נינוחה יותר. (רמז: אלכוהול יכול להיות כלי שימושי לכך).
 2. נסיעה בעגלות – השתמש במסדרונות הארוכים והריקים כדי להנות מפעילות זו. זה עובד טוב במיוחד במלונות גדולים, אשר נוטים להיות עם שטיחים בהירים וצבעוניים והרבה מעברים.
 3. מסיבת קוקטיילים ספונטנית בחדר – למי אכפת אם אין לכם סוויטה גדולה עם ספות ומרפסת? הזמינו כמה חברים, פשטו על המיני בר ותראו לאן הערב לוקח אתכם.
 4. עשו סצנה במלון – סרטים משופעים בסצנות בלתי נשכחות המתרחשות בבתי מלון, נסו לבצע סצינה מסרט כמו לדגומא: הספר של קווין מקאליסטר, ותראה אם ​​אתה יכול לגרום למנהל הכללי לומר לו שהוא אוהב אותך.
 5. ספר למלון שזה יום ההולדת שלך – אם הם יודעים מה טוב עבורם, הם ייקחו את המילה שלך ברצינות, וישלחו פרחים טריים ובקבוק שמפניה מיד.
 6. יום ספא – חלוקים רכים. חדר רחצה עובד. רשימת השמעה מרגיעה ב iTunes. גם אם למלון שלך אין ספא אמיתי, יש לך את מה שאתה צריך ממש בחדר. פשוט תשכב עם כמה פרוסות מלפפון על העיניים על המיטה ותהנה.
 7. פשוט על הבר של המון – זה כמעט מובן מאליו. ממוטלים בשדה התעופה ועד לודג’ים יוקרתיים, כל מלון מגיע עם בר. הטריק הוא לא לגמור באותו בר במלון כמו דניס רודמן.
 8. בקש סיור – כבר גלשת באתר של המון וחושב שיש לך הבנה במגוון השירותים והמאפיינים במלון? בקש ממישהו להראות לך בכל זאת. אי אפשר לדעת, זה עלול להסתיים בהצצה בלעדית לסוויטה הנשיאותית!

לאור הפניות שלכם והבקשה הכנו ימי כייף במלון גם באנגלית

1. Turn the room into a massage and beauty room if traveling with your girlfriends.

Thus fun activity is particularly for a group of girlfriends who have booked themselves in a hotel to have a good girl time away from the other distractions of their hectic lives. You could either invite professional masseuse for a good massage (if this is allowed by the hotel) or take turns giving yourselves a good massage. None of you needs to be a professional as the whole point is to have fun and bond together. You would all have a good laugh from your terrible skills if you have no massage experience. The time also allows you to catch up and tell stories.

Ladies love makeup and there is no better place and time to learn how to try on different shades of eyeliners and lipsticks and nail polish than during a holiday. So, rather than book for an expensive makeover/makeup time, why not turn your room into a beauty parlor and take turns making yourselves up. It would be loads of fun.

2. Throw a noiseless room party with your friends.

By noiseless, we mean not playing music as loud as you will normally play it at a party. Remember that as we said earlier, other hotel guests distaste noise, and you do not want to ruin your stay by being asked to leave because of noise.  

For your noiseless room party, you can liven it up by playing soulful music at an acceptable volume. Make it more fun by turning the room into a classic ballroom where you pair up with your friends for a slow dance routine. This fun activity is best for friends who are couples; like a double date or triple date night/holiday of sorts. It would certainly make the night more romantic and fun. 

If you are just a group of friends, you can still have a noiseless party where you order room service and sit around the center of your room to tell stories until you are all far spent into the night or day (depending on the hour you choose to have it); creating a sort of bonfire night but without the fire obviously.

Another fun noiseless party idea is to have a themed party of sorts. The easiest theme to go with would be a birthday theme. One or more of you can pretend it’s your birthday (or better yet the birthday of your friendship as a group), and use that as a good excuse to have a noiseless party to enjoy the hotel food, good music, good friends and just have an overall fun night at the hotel with your friends. 

3. Have a game night with your friends

Whether or not you are a group of just 3 friends or more, you can never go wrong with indoor games. There are several fun indoor games you could play with your friends, and these are our favorite picks: 

 • Pictionary; 
 • Charades; 
 • Card games like poker, blackjack; 
 • Board games like Scrabble and Chess; 
 • Wastebasket basketball. This one is also fun. You can turn the hotel room waste bin into the hoop. Crumple up several papers into a ball shape and have fun trying to successfully throw the “basketball” into the “hoop”;
 • You can also play other games that require no tools like Truth or Dare. 

4. Have a pillow fight.

No one is ever too old for a good old pillow fight. Release your inner child and get on the bed and have a good pillow fight with your friends. This is also a fun and exciting hotel game.

5. Watch people from your hotel room window.

You’re probably reading this and cringing. But it is actually not as creepy as it sounds. You can make a game out of it, and here is how you can do so. Come up with a hypothesis about the characters and personalities of the persons in the town your hotel is located. Then take a bet on who amongst you is right on their hypothesis. Your hypothesis could be something along the line of there are no hunks in the town or the town has more old people than young people or something along those lines, but you get the gist. Then sit by the window and count how many old people or young people pass through in the allocated time. You can have a good laugh while at it because you will be sue to see one or two curious characters pass by. This fun activity is a good way to pass time and also pay a little more attention to your surrounding and the people in it.  

6. Play fun fitness challenge games that are simple and can engage all your friends while you all still have a good laugh.

These simple fitness games include crunches, sit-ups, push-ups, jumping jacks, mountain climbs, burpees, and planks (front and sides). Maybe you and your friend are already in really good shape, or maybe one or some of your friends need to do a little work on getting a sexy ab or mid-section. Whatever the case, this would be fun. Challenge yourselves to who can do the most crunches and/or sit-ups and/or push-ups. Put a number to it to make it more fun and challenging. So say 50 crunches, and have a really good time laughing at yourselves and your general fit or unfit status. You can even record the whole charade for laughs after the holidays. 

7. Go on a hotel room tour and enjoy the facilities and value-added services that come with the room:

You can take your squad and give yourselves a good tour of your room(s) and its surrounding areas. You can make it fun by recording your experience and having one of you give the video a voice-over as you take the tour. 

If you and your squad still have space in your stomachs for more food or dessert, you could take the opportunity to order room service and sit in front of the television and enjoy the hotel’s cable television collection. If perhaps their collection isn’t to your satisfaction, you can simply use their Wifi and go online with your electronic gadgets and watch your favorite shows.

2. What to do when you’re bored in a hotel?

You cannot remain bored if you carry out any of the activities we have listed out above. If you are alone in a hotel room, pamper yourself with all that the hotel room has to offer, like soaking in a hot bath and enjoying the bath and then ordering room service and watching your favorite movies. Or awaken your inner writer and get writing. Or use the time to catch up with your friends through email, face-time calls, and other social platforms. And then get lots of sleep and rest on the hotel’s very comfortable and cozy bed.

CONCLUSION

You can have loads of fun in your hotel room with your friends, and in this article, we have shown you fun things to do in a hotel room with friends. Whether during the night or day, take full advantage of these fun hotel activity ideas and have a good time with your friends holed up in your hotel room(s).

Remember that in having all these activities, you must remain considerate to your other hotel room neighbors and keep the noise down to the barest minimum. We don’t want the hotel management cautioning you and your squad about unacceptable noise levels.

אהבתם? שתפו עם חברים...
מה עברנו בכתבה זו
חיפוש

לפעילות גיבוש מהנה שלחו לנו הודעה

השאירו לנו פרטים לתכנון ובניית פעילות גיבוש חוויתית מהנה עם המון צחוק וכיף, אל תתפשרו על גיבוש בלתי נשכח.