ימי כייף לעובדים

מצאת את רשימת הרעיונות הטובים ביותר ליום כיף לעובדים בעבודה. יום הכיף לעובדים בעבודה מעודד אותם להירגע וליהנות. לדוגמה, מנהלים ועובדים משחקים, עושים פעילויות גיבוש צוות, נהנים מפעילות בידור ומפגינים הערכה זה לזה. מטרת היום היא להגביר את מעורבות העובדים ואת שביעות הרצון בעבודה.
ימי כייף לעובדים

מה תעברו בפוסט הבא:

ימי כייף לעובדים בעבודה – משחקי גיבוש

מאירועים וימי כייף של חברות של בניית צוותים, דרך ציד נבלות ועד לדוכני צילום, הנה דרכים לדאוג לעובדים ולבידור בעבודה.

ציד נבלות

חיפושי נבלות היא דרך מצוינות להניע את העובדים. כדי לנהל ציד נבלות, חלקו את המשתתפים לצוותים וחלקו רשימות עם רמזים. הצוות הראשון שמשיג אחר כל פריטי הרשימה או משלים את כל המשימות מנצח. לחלופין, אתה יכול לתת לצוותים פרק זמן מוגדר להשלים את האתגר, ולמנות את הקבוצה עם הכי הרבה נקודות לזוכה.

צידי נבלות וירטואליים הם דרכים נהדרות להעסיק עובדים מרוחקים. הגישה הטובה ביותר למשחקים מקוונים היא ציד נבלות ברק, שבו המשתתפים דוהרים כדי לאחזר חפצים בכל פעם.

בינגו

בינגו הוא אחד המשחקים הקלים ביותר לשחק בעבודה, והוא יכול לעזור לחברים לעבודה להכיר אחד את השני טוב יותר. כדי לשחק בינגו קבוצתי, חלקו קלפים ואז אתגרו את המשתתפים למצוא עמיתים לעבודה שתואמים לתיאורים בריבועים. השחקן הראשון שמסמן חמש ריבועים בשורה, בעמודה או באלכסון מנצח.

משחקי משרד אונליין

משחקי משרד אונליין היא תחרות וירטואלית הדומה לאולימפיאדת משרד. במשך 90 דקות, עמיתים לעבודה מתחרים במיני-משחקים מקוונים כמו טריוויה, ציד נבלות ו”האם אתה שומע אותי עכשיו?” ושוברי קרח וססמאות צוות מעודדות עמיתים ליצור אינטראקציה ולהתחבר באמצעות זום.

לאורך כל האירוע, מארח בעל אנרגיה גבוהה משחק מעודדת, שופטת ומנהלת אירועים יוצאת דופן, מדרבן קבוצות לקראת ניצחון ומבטיח שלכל המשתתפים יהיה זמן טוב.

אקדמיית גיבורי העל

אקדמיית גיבורי על היא פעילות לבניית צוות בפרופורציות הרואיות. האירוע מזמין עמיתים לחבור לקרב אפי להצלת העולם. התחרות נמשכת 90 דקות. במהלך האירוע, מארח כריזמטי מנחה פעילויות בניית צוות של המשחקים המתאימים לעבודה.

צוותים ייצרו אלטר-אגו והצדעות קרב, יפתרו מערכי מוחות בקצב מהיר ויתמודדו במשחקים בסגנון דקה לניצחון. בנוסף, על המשתתפים לקבוע אילו צוותים מביניהם מלאים בסתר בנבלים. אקדמיית גיבורי על הוא משחק שמעורר קשרים בלתי ניתנים להפסקה תוך בדיקת המוח והכוח של השחקנים.

מופע כישרונות

קל לתאם מופעי כישרונות, והם אחת הפעילויות הטובות ביותר ליום כיף לעובדים. חלונות ראווה אלה נותנים לעמיתים לעבודה את ההזדמנות להתהדר ביכולות שאינן בעבודה, ועוזרות לעמיתים להכיר אחד את השני ברמה אישית יותר.

להנחיית תוכנית כישרונות:

 • ארגן מופעים
 • תארגן הרכב להופעה
 • תביא מנחה
 • הזמינו את העובדים להנות
 • סה״כ שעת הופעה!

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, הפוך את התוכנית לתחרות ותמנה זוכה, או פשוט תהנה מהכישרונות של עמיתיך לעבודה.

יום כיף לעובדים עם סרטים כל היום

סרטים הם אחת מאפשרויות הבילוי הפשוטות ביותר ליום כיף בעבודה. הקרנת סרט היא דרך מרגיעה ודלת תחזוקה לשעשע את העובדים.

רעיונות מהנים ליום סרט בחברה:

 • הקרנת פסטיבל סרטים קליפים מצחיקים על ידי הזמנת עובדים להגיש סרטונים מקוונים שלהם
 • פרסו את השטיח האדום והפכו את ההקרנה לבכורה מדומה של סרט
 • פרשו שמיכות וכריות וערכו ערב סרטים בהשראת מסיבת פיג’מות
 • צרו אווירת נסיעה על ידי הצבת מסך בחניון והחזקת דלת תא מטען במהלך הסרט
 • שמור על זה פשוט ואפשר לעובדים להחליט על סרט באמצעות הצבעה
 • אין הצגת סרטים שלמה בלי חטיפים, אז הצטיידו בפופקורן, בייגלה וממתקים!

משחקי קופסא

בין אם הצוות שלך הוא לא תחרותי או היפר-תחרותי, משחקי לוח הם זמן טוב. כדי לשלב משחקי לוח ביום העבודה שלך, ספק אוהדים מועדפים כמו Apples to Apples או Cards Against Humanity, Clue, Jenga, Uno, Battleship ו-Trivial Pursuit. אתם מוזמנים לסקר את הצוות כדי לצמצם את האפשרויות הפופולריות ביותר, או להזמין עובדים להביא משחקים.

אם אתה מרגיש שאפתני במיוחד, אז אתה יכול להפוך חדרים שלמים לגרסאות בגודל טבעי של משחקי לוח כמו CandyLand או שחמט עם עובדים בתור כלי המשחק.

לאחר שסקרנו כמה משחקים מהנים שניתן לבצע במשרד ביחד עם העובדים בצורה פרונטלית או דיגיטלית, בואו נראה את ההיתרונות הבולטים ומדוע זה חשוב!

דרכים נוספות לתגמל בימי כייף לעובדים

האם אתם מוכנים ליום הוקרה לעובדים? זו הזדמנות מצוינת להראות לעובדים שלך כמה אתה מעריך אותם.

כאשר עובדים מרגישים מוערכים, הם מתפקדים במיטבם ויש להם פחות סיכוי לעזוב. למעשה, לארגונים שמדרגים את תרבות ההכרה שלהם גבוה יש סיכוי גבוה פי 3 לראות שימור עובדים מוגבר ופי 2.5 יותר לראות מעורבות עובדים מוגברת, בין היתר.

אין זמן טוב יותר מיום הוקרה לעובדים להתחיל ליישם רעיונות להכרה לאורך כל השנה. עובדים לעולם לא ישכחו את היום הזה שבו התחילו לקבל תגמול לראשונה, או כשהחלו לשמוע “תודה” באופן קבוע מהמנהל שלהם.

הנה 15 דרכים שבהן תוכל לרגש את העובדים שלך ולשמור עליהם במוטיבציה במהלך העבודה.

כרטיסי מתנות

כרטיסי מתנה פופולריים מסיבה כלשהי. הם נותנים לעובדים את היכולת לבחור מתנות שרלוונטיות עבורם, במקום עוד חולצת טריקו או בקבוק מים.

ואם אתם מחפשים פרס ייחודי יותר, לא תוכלו לטעות במתן חוויה יוצאת דופן. זה יכול להיות משהו לכל הצוות – כמו השכרת פארק שעשועים, הזמנת חדר בריחה או לימוד בישול משף מוכשר – או לעובדים בודדים, כמו תשלום עבור יום ספא או ארוחה במסעדה טובה.

פנקו את העובדים שלכם

יום הוקרה לעובדים הוא ההזדמנות שלך לתת לצוות שלך להתפנק ולקחת הפסקה מהעבודה הקשה שלהם. שכור מניקוריסטית, מעסה או כירופרקט שיגיע למשרד ילמד את העובדים שלך טיפים להורדת הלחץ שלהם.

פעילויות אלו מדגישות את המחויבות של הארגון שלך לבריאות העובדים ועוזרות לכולם להרגיש רגועים יותר.

פרסים מהנים

זוכרים סופרלטיבים בסוף שנת לימודים? כולם חיכו בכיליון עיניים לאותו יום, וזה לא שונה במקום העבודה.

הייה יצירתי והמציא כמה פרסים שאנשים יאהרו באמת, כמו מאסטר הכרה, מאזין יוצא דופן ואלוף האימון.

אתה יכול גם להתמקד בעובדים שהוכיחו בצורה הטובה ביותר את ערכי הליבה שלך, הפכו את מקום העבודה שלך למכיל יותר או פעלו כמו שחקן צוות אמיתי.

פרסים הם ספציפיים ומוחשיים, מה שגורם לעובדים להרגיש מוכרים באופן ייחודי.

תן לעובדים לרדוף אחרי התשוקות שלהם

העבודה לא צריכה לצרוך את כל חיי העובדים שלך. צריך שיהיה להם זמן ומרחב לעסוק בתשוקות ובתחומי העניין שלהם מחוץ למקום העבודה.

זה יכול להיות התנדבות או עבודה על פרויקט עצמאי. ארגונים רבים מייעדים יום הוקרה לעובדים לפעילויות שחברי הצוות שלהם תמיד רצו לנסות.

מלבד מתן הפסקה לעובדים מהעבודה, תחביבים יכולים לעורר רעיונות חדשניים וללמד עובדים מיומנויות חדשות שעוזרות לארגון שלך בטווח הארוך.

אהבתם? שתפו עם חברים...
מה עברנו בכתבה זו
חיפוש

לפעילות גיבוש מהנה שלחו לנו הודעה

השאירו לנו פרטים לתכנון ובניית פעילות גיבוש חוויתית מהנה עם המון צחוק וכיף, אל תתפשרו על גיבוש בלתי נשכח.