4 סיבות לעשן קנאביס בדייט

אחת השאלות שאנחנו מקבלים למערכת זה האם כדאי לעשן קנאביס בזמן דייט או לפני, בפוסט הבא אנחנו מסבירים 4 יתרונות מדוע כדאי, אבל חשוב מאוד גם לשאול את הפרטנר שאתכם האם זה בכלל בסדר מצידו.
4 סיבות לעשן קנאביס בדייט

יש הרבה דרכים נהדרות לעשות דייט מיוחד. בעוד שחלק מהאנשים רוצים לצאת לבר ולהנות מערב מהנה אחד בחברתו של השני, לאחרים יש משהו שונה בראש. עם כל השינויים שמתרחשים לגבי השקפות השימוש במריחואנה, זה לא יוצא דופן שאנשים שמעורבים רומנטית מעשנים קנאביס במקום להשתמש באלכוהול. האם זה רעיון טוב? בהחלט, ואנחנו הולכים להראות לך למה!

משפר את התיאבון ואת חילוף החומרים

אין דבר גרוע יותר מאשר לזמין מישהו לארוחת ערב והם מודאגים או עצבניים מכדי לרצות לאכול. למרבה המזל, מכה מהירה מסיגריה אלקטרונית או ג’וינט תעזור לאנשים להחזיר חלק מהתיאבון שלהם. זה אומר שאתה יכול להתחיל את הדייט עם עישון מהיר ועד שהארוחת ערב תתגלגל, תהיו מוכנים לאכול ארוחה טובה וקינוח אחד עם השני! כמו שאמרנו בעבר, כל סוג של קנאביס משפיע על אדם בצורה שונה, אז וודא שלבן הזוג שלך יש קצת ניסיון עם מריחואנה אם הם מחפשים להיות רעבים במקום לדאוג להשפעות שליליות כלשהן. והכי חשוב, אתה יכול לשלב בין השניים על ידי זה שתשים את הידיים על כמה מאכלים טעימים, מה שיאפשר לך להשביע את הרעב ולהיכנס למצב נפשי הרבה יותר טוב.

משפר את מצב הרוח

הדבר הגרוע ביותר שמתרחש כשאנשים יוצאים לדייט הוא עצבנות. זה יכול לקלקל את האישיות הנהדרת שלך, עם זאת, כאשר אתה מעשן לפני דייט או בדייט שלך, אתה יכול להבטיח שמצב הרוח שלך ישתפר באופן דרסטי. במקום להתמקד אך ורק בהיבטים השליליים של המפגש הרומנטי ולחשוב על כל מה שיכול להשתבש, במקום זאת תבזבז זמן בהתמכרות להיבטים אחרים של המנטליות שלך. זה יכול לגרום לכך שתהיו פתוחים ויוצאים יותר בהשוואה לאופן שבו הייתם פועלים לבד. רק וודא שאתה בוחר זן טוב שמקדם רגיעה במקום לבחור זן שיעשה אותך היפר מדי!

מגביר את היצירתיות

יתרון נוסף של שימוש בקנאביס הוא שהוא יכול להגביר מאוד את היצירתיות שלך. למה שתרצה את זה בלילה כשאתה עם מישהו? ובכן, הרבה מערכות יחסים מתגבשות באמת כאשר אנשים מתאספים ומדברים על התקוות והחלומות שלהם. איך אתה יכול ליצור קשר עם החלק הזה של עצמך כשאתה מודאג מדי לגבי המראה שלך או איך שהקול שלך נשמע? זה קשה אבל קנאביס בהישג יד יכול לעשות את זה טוב יותר עבורך. אתה יכול להגביר את היצירתיות שלך ולהיעזר בצד שלך שחושב על השאלות העמוקות בחיים. כך תוכלו לדבר על נושאים עמוקים, ללמוד על בן/בת הזוג ולבדוק באמת את עומק הקשר שלכם מבלי שתצטרכו לבלות מספר דייטים בהיכרות. זה כמו ללחוץ על כפתור המהירות קדימה במערכת היחסים שלכם!

אתה יכול לעשות את זה ביחד עם שותף

אחרון חביב, במקרה שלא שמתם לב, אתם יכולים לעשן קנאביס עם בן זוג. אמנם אתה יכול להשתמש בזה בעצמך כדי להתכונן לדייט, אבל זה רעיון טוב לערב גם את בן הזוג שלך. כך, כל אחד מכם יכול להקדיש זמן ליצירת באזז טוב ולקבוע את הדרך הטובה ביותר לעבור את הערב. תגלו שאתם רעבים, מדברים, רגועים ונעים להיות בסביבה!

יש הרבה מאוד סיבות לכך שמומלץ להשתמש בקנאביס לפני או בדייט. ארבעת הסיבות הללו הן רק חלק מהדרכים הבסיסיות שבהן אתה יכול להפיק תועלת מאריזת הקשה על הבונג שלך לפני היציאה לערב.

אהבתם? שתפו עם חברים...
מה עברנו בכתבה זו
חיפוש

לפעילות גיבוש מהנה שלחו לנו הודעה

השאירו לנו פרטים לתכנון ובניית פעילות גיבוש חוויתית מהנה עם המון צחוק וכיף, אל תתפשרו על גיבוש בלתי נשכח.