6 מתנות לעובדים לחגים

מתנות לעובדים לחגים מראות הערכה, אכפתיות והערכה כלפי חברים לעבודה, מדריך זה יראה לכם איזה מתנות כדאי לקחת בחשבון בעת בחירת מתנה לעובד לחג.
מתנות לעובדים לחגים

מציאת מתנות לעובדים לחגים המתאימות עבורם מהווה אתגר ייחודי שתוכלו לפתור בעזרת פתרון פשוט אחד. מקום אחד למצוא בו מתנות שמתאימות לכל אישיות חשוב לאין ערוך במהלך החגים. המחשבה היא שחשובה והצמדי המתנות האלה באמת מתחשבים.

הענקת מתנות לחג לחברים לעבודה יכולה להראות הערכה באמצעות מחווה. זה עושה הצהרה שאומרת שאתה מעריך את העבודה והמסירות שלהם. לפני שתשלחו את זר החורף המדהים הזה, כדאי שתקראו כמה שיקולים למתן פרחים בחולון למשרד כדי להיות מודעים אליהם.

מתנות לעובדים לחגים בלתי נשכחות

לתת פרחים שחברים למשרד יאהבו זה הרבה יותר קל עם חבילות הזרים שלנו. הקולקציות שלנו של ערכות מתנות סופר קלות לעמיתים לעבודה עוזרות לך למצוא זיווג מושלם עם כל דבר, מטיפוח עור ועד סוכריות בוז. הרכבנו סטים סופר מתוקים עם כמה מהפרחים הפופולריים ביותר שלנו הכוללים מוצרים עם שם חמים שכולם רוצים העונה. מדריך מתנה זה לעמיתים לעבודה מדגימה כמה מהדגשים.

רק מדבריות

האם למשתף הפעולה המוביל שלך יש אגודל ירוק שואף? אולי הם אוהבים סוקולנטים אבל האוסף שלהם גדול מדי לשולחן העבודה שלהם. קקטוסים וסוקולנטים הם בדיוק בגודל להפוך את סביבת העבודה שלהם לגן מדברי. כל אחד מגיע בגודל סיר מקסים משלו למחשבים שולחניים וסביר להניח שישרוד סופי שבוע רבים ללא מים.

השמפניה של הדובים

יש משהו אוניברסלי מושך בשילוב הזה של דובוני גומי עדינים וזר צבעונים יפהפה. עבור הקולגות שלך שמחכים לטוסט הכל, החל מגיליון אלקטרוני מאורגן היטב ועד לקבל את הסופגניה האחרונה, ערכת מתנות פרחים זו ימתיק את יום העבודה שלהם.

כל מי שנמצא ברשימת המתנות למשרד שלך, מחובבי שמפניה גל פאל ועד הפתעה לחג של חובבי צבעונים, לא יתאכזב מערכי מתנות הפרחים שלנו. דובי סוכריות Sugarfina מושרים בשמפניה דום פריניון ומשולבים עם זר מרהיב של צבעונים ורודים, לבנים וסגולים לסידור בנושא החג המובטח לספק את הערכתכם.

מתנת החוזק הפנימי

שלח כוח מתמשך לעמיתים לעבודה שיוכלו להשתמש בתמיכה מסוימת עם צמיד אבן חן כוח זה של Gorjana בשילוב עם סידור פרחים מדהים. עזור למישהו מיוחד להרגיש מועצמת לאורך כל יום העבודה שלו עם The Strong One זר של אלסטרומריה פורחת, אקליפטוס וסוקולנטים בשילוב עם צמיד כוח פיריט. חגים יכולים להיות מלחיצים, אבל אתה יכול לעזור לכל אחד להתמודד עם סופות חורף או ימים קשים במשרד עם סט זרים עסיסי זה.

מפעיל חלק

אם אתם מחפשים מתנה לחג שמחדשת ומתחדשת, מה דעתכם על הזר היפהפה הזה של צבעונים לבנים, ורדים ספרייים ואמהות בשילוב עם תערובת חמאת שיאה גולמית? קופסת מתנה זו של תערובות חמאת שיאה מעניקות לחות כוללת ורד, יסמין, לבנדר וכן “ערפל יער”, שילוב של שמנים אתריים מעץ ארז וברגמוט. שיאה כל היום היא מתנה עונתית מרגיעה שבוודאי תגרום לכל אחד להרגיש יותר בנוח במשרד.

שריפת שמן חצות

הפרחים ריחניים להפליא בפני עצמם, אבל הוסיפו נר של Paddywax Dickens לסט המתנה הזה ובאמת תשימו את ה”ריח” בהווה. לנר עם טיפול יש תווים של הדרים, וניל וקינמון. בשילוב עם זר שושן מפוצץ בצבעי חג, המתנה שלך תהיה בדיוק הדבר להאיר את השולחן של כולם.

מתנה שממשיכה

לאותם עמיתים מיוחדים לעבודה שתמיד נמצאים שם כדי לעזור, להביא פינוקים משותפים או לפנות זמן להתאוורר אחרי העבודה, אנו מציעים את המתנה שממשיכה לשלוח. מנוי פרחים מעביר זרי פרחים ישירות לשולחן העבודה שלהם בלוח זמנים קבוע. זוהי מתנה לחג שמזכירה להם את שיתוף הפעולה שלכם והמנויים הם אחת המתנות הפופולריות ביותר עבור עמיתים לעבודה השנה.

חבר לעבודה שאתה יכול לסמוך עליו הוא מתנה

חגים הם הזמן המושלם לקנות מתנות שמזכירות לעמיתיך לעבודה שאתה מעריך את המסירות שהם מביאים לצוות שלך. “תודה” של שנה פשוט לא מספיקה לאנשים שאתה הכי תלוי בהם. כולם אוהבים להרגיש מוערכים, שלח מתנת תודה או זר מתנה לחג למשפחה האהובה עליך במשרד שמאיר את השולחן ואת היום שלהם.

אהבתם? שתפו עם חברים...
מה עברנו בכתבה זו
חיפוש

לפעילות גיבוש מהנה שלחו לנו הודעה

השאירו לנו פרטים לתכנון ובניית פעילות גיבוש חוויתית מהנה עם המון צחוק וכיף, אל תתפשרו על גיבוש בלתי נשכח.