סדנאות צחוק

צחוק הוא התרופה הטובה ביותר. אז תצחקו בכל פעם שיש לכם אפשרות. להצית מחדש את היכולת לצחוק, ולהצית שמחה באמצעות הביטוי הטבעי הזה. הצוות שצוחק ביחד נשאר ביחד. סדנאות הצחוק שלנו מעניקה חוויה קבוצתית ייחודית הממיסה לחץ ומתח תוך דקות.
סדנאות צחוק

הצוות שלך יהנה הרבה כשהם צוחקים בעצמם לתוך מסגרת נפשית חיובית ותחושת רווחה משופרת. הצחוק רגיל לחקור תפיסות של העולם שלנו ושל עצמנו, מאתגר אותנו בעדינות לשחרר את האגו והשיפוטים ולחבר אותנו עם אחרים. צחוק הוא חוויה מאחדת ויוצר שינויים חיוביים באופן שבו אנשים מרגישים אחד כלפי השני. לצחוק יש השפעות פיזיות ופסיכולוגיות על הרווחה. בתקופה של שינויים מהירים ולחץ גבוה במקום העבודה, הומור הוא כלי נהדר לשימוש כדי לפתח חוסן של הצוות ולשמור על השקפה חיובית. זה מגביר את רמות המעורבות ויוצר סביבת עבודה בריאה, עוזר לצוותים לעבוד טוב יותר יחד ולפתור בעיות מהר יותר.

מה קורה במהלך פעילות בניית צוות בסדנאות צחוק?

סדנת יוגה צחוק טיפוסית נמשכת שעה אחת אך ניתן להתאים אותה ללוח הזמנים של הכנס או למסגרת הזמן המבוקשת. זוהי מצגת, בהנחיית מדריך יוגה מוסמך ומנוסה, המתאימה למגוון רחב של קבוצות ומקומות סגורים.

הסדנה תציג כמה טיפים וטכניקות לבריאות ורווחה אישית, וגם תאפס דפוסי התנהגות קבוצתיים ישנים כדי לגרום לשינוי תרבותי חיובי.

זהו מפגש פעיל, והצוות שלך ישתף פעולה במשחקים ופעילויות. מובטח שזה יהיה בלתי נשכח – המשתתפים אומרים לעתים קרובות שזה נתן להם נקודת מבט חדשה על מקום העבודה שלהם.

מה הצוותים יצטרכו לעשות כדי להצליח באירוע סדנת צחוק?

מיני-משחקים ופעילויות לא תחרותיים ישמשו כחלק מהמצגת, כדי לשבור מחסומים וליהנות. סדנה זו שמה לה למטרה להדגים וללמד מערך יעיל של טכניקות לניהול מתח, שניתן ליישם בחיי היומיום. צחוק משותף יקדם את לכידות הצוות ויעודד תקשורת פתוחה.

הטבות נוספות כוללות:

 • הפחתה באופן מיידי לחץ ומתח
 • הגברה של האנרגיה והעמידות בפני לחץ
 • הגברה של רמות ההשתתפות והמעורבות
 • הפחתת ההיעדרות ותחלופת הצוות

למי זה מתאים בעיקר?

זה מתאים לכולם. בעוד הסדנה פעילה ותגרום למשתתפים לנוע בחדר, אין הגבלת גיל או יכולת. צחוק נבדק קלינית כטיפול במחלות כרוניות ומוגבלויות.

יתרונות של סדנאות צחוק

סדנת הצחוק היא תרגיל ייחודי לבניית צוות הממיס את הלחץ, המתח תוך דקות.

שמחה היא חוויה מאחדת ויוצרת שינויים חיוביים באופן שבו אנשים מרגישים אחד כלפי השני. בתקופה של שינויים מהירים ולחץ גבוה במקום העבודה, הומור הוא כלי יעיל לפיתוח חוסן של הצוות ולשמור על השקפה חיובית.

זה מגביר את רמות המעורבות ויוצר סביבת עבודה בריאה, עוזר לצוותים לתקשר ולעבוד טוב יותר ביחד, ופתרון בעיות מהר יותר.

פעילויות הצחוק עוזרות לנו בעדינות לחקור כיצד אנו רואים את העולם ואת עצמנו. הם מאתגרים אותנו בעדינות לשחרר את האגו והשיפוטיות ולחבר אותנו עם אחרים. זו חוויה משחררת שמשחררת אותנו ומאפשרת לחסומים לרדת, ומספקת לנו מרחב בטוח להרגיש חיבור לבבי עם הקולגות והצוות שלנו – הקבוצה שצוחקת ביחד נשארת ביחד!

 • מפחית מתח
 • מקל על השרירים
 • מעמיק את הנשימה
 • משפר את זרימת הדם
 • משחרר אנדורפינים, האופיאטים הטבעיים משככי הכאבים של הגוף
 • מעלה את האימונוגלובולין-A, משפר את המערכת החיסונית שלך
 • מסייע בשחרור חומרים הורמונליים הנקראים ציטוקינים המקדמים את פעילותם של תאי דם לבנים “הרוצחים הטבעיים”, המתמחים במלחמה בחיידקים ווירוסים פולשים ובהשמדת תאי גידול פוטנציאליים.
 1. מפחית מתח ודיכאון
 2. משפר את הביטחון העצמי
 3. מוריד מחסומי הגנה
 4. מגביר את הקשר עם אחרים
 5. משפר את המורל, האמון ועבודת הצוות
 6. משפר את היכולת להתמודד עם אתגרים
 7. מחדשת תחושת משמעות בעבודה

השורה התחתונה

אז אל תבזבזו את זמנכם היקר בחיפוש אחר מאות פעילויות מקוונות לבניית צוות בעצמכם, כשנוכל לבצע את כל המחקרים ולספק עבורכם הצעות מחיר? לא תשלם יותר כדי להזמין את הפעילות שלך דרך בניית צוות בקלות.

אהבתם? שתפו עם חברים...
מה עברנו בכתבה זו
חיפוש

לפעילות גיבוש מהנה שלחו לנו הודעה

השאירו לנו פרטים לתכנון ובניית פעילות גיבוש חוויתית מהנה עם המון צחוק וכיף, אל תתפשרו על גיבוש בלתי נשכח.