5 סיבות מדוע שילוט חשוב לעסק שלך

5 סיבות מדוע שילוט חשוב לעסק שלך

אתה בעל עסק? אתה אוכל, ישן ונושם את העסק שלך והוא תמיד אצלך בראש. אבל מה אומר השילוט שלך על העסק שלך?

האם השלט?

  • תומך באסטרטגיית השיווק הכוללת שלך?
  • מחזק את המותג העסקי שלך?
  • משמש כאיש מכירות שקט עבור העסק שלך?
  • מבדיל את העסק שלך מהמתחרים?
  • מושך תשומת לב למכירות ולמבצעים שלך?

מדוע השילוט הנכון כל כך חשוב?

שלטים הם אחת מצורות הפרסום הזולות, אך היעילות ביותר, של עסק. על פי מינהל עסקים קטנים (SBA), שילוט הוא דרך בסיסית לזהות את העסק שלך ללקוחות קיימים ופוטנציאליים.

לעתים קרובות אנשים שופטים עסק לפי האיכות והמראה של השילוט, ולכן זהו כלי חשוב להקרין את תדמית העסק שלך. עסקים רבים מגדילים את תנועת הרגל שלהם פשוט על ידי הוספת סימן טוב. למרבה הצער, עסק יכול להיסגר כי שילוט לקוי הופך אותו לבלתי ניתן לזיהוי.

תוצאות סקר של צרכני עסקים קטנים אמריקאים שנערך על ידי Ketchum Global Research הראו את ההשפעה החיובית שיש לשילוט טוב על כוונת הלקוח לבקר בעסק, לבצע רכישה ועוד. המספרים אינם משקרים, ותוצאות הסקר מראות בבירור את ההשפעה שיש לסימנים על התנהגות הצרכנים.

  1. כמעט שמונה מתוך 10 נשאלים (76%) השיבו כי נכנסו לעסק שמעולם לא ביקרו בו קודם לכן בגלל הסימנים שלו.
  2. כמעט שבעה מתוך 10 נשאלים (68%) אומרים שהם קנו מוצר או שירות כי שלט משך את תשומת לבם.
  3. שלושה מתוך ארבעה משיבים (75%) מציינים שסיפרו לאחרים על עסק רק על סמך השילוט שלו.
  4. למעלה משני שלישים מהנשאלים (68%) סבורים שהשילוט של העסק מעיד על איכות המוצרים או השירותים שלו. שילוט לקוי יכול למנוע מצרכנים פוטנציאליים להיכנס לעסק. יותר ממחצית מהנשאלים שנשאלו (52%) אומרים שהם פחות מוכנים להיכנס לעסק עם שלטים שגויים באיות או שגוי.
  5. כמעט 60% מהנשאלים אומרים שהיעדר שילוט הוא גורם מרתיע מספיק חזק כדי למנוע מהם להיכנס לעסק. (אל תשאיר מאחור כמעט 60% מהלקוחות הפוטנציאליים שלך!)

שילוט ממיר תמיד פועל למיתוג ולקדם את העסק שלך 24/7.

אבל מהו בעצם שילוט שממיר?

על פי מינהל העסקים הקטנים (SBA), שלטים משמשים כקשר עיקרי בין העסק ללקוחותיו. שילוט יעיל מושך את תשומת הלב לעסק שלך ועוזר לו להתבלט מהקהל. Small Business Connect שיתף מחקרים המצביעים על כך שעד 45% מהלקוחות הראשונים מבקרים בעסק בגלל שלט משך את תשומת לבם. שילוט אטרקטיבי ואיכותי המוצב במיקום בולט מושך את תשומת הלב לעסק שלך.

שלטים למשרדים חיצוניים שימושיים באזורים בהם קיימת תנועה רגלית וכלי רכב, כגון אזור קניות צפוף או רחוב סואן. שילוט מעוצב היטב יכול להסב את תשומת הלב ואת הלקוחות למקום לא ידוע אחרת ולעזור להציג ולחזק את המותג העסקי שלך. שלטים חיצוניים המקדמים מכירות ואירועים מיוחדים יכולים להגדיל ביעילות את תנועת הלקוחות והזדמנויות המכירה.

שלטי פנים עוזרים ללקוחות לזהות את המותג שלך ויכולים להוביל לרכישות דחף כשהן מוצגות בצורה אסטרטגית. משווקים מיישמים את המונח “איש מכירות שקט” על תצוגות ושלטים שנועדו להגדיל את המכירות והרווחים. שלטי פנים שימושיים במיוחד לעסקים קטנים שיש להם מעט אנשי מכירות בהישג יד כדי לקדם את המוצרים והשירותים שלהם. בנוסף, “אנשי מכירות שקטים” עוזרים ליידע לקוחות על אירועים מיוחדים והנחות.

שלטים יכולים להיות מרכיב חיוני באסטרטגיית השיווק הכוללת של העסק שלך. שלט הכולל לוגו של העסק יכול לעזור לחזק את המותג. שלטים משמשים גם למשיכת תשומת לב למבצעים ולהעברת מידע על העסק. שלט גלוי 24 שעות ביממה / 365 ימים בשנה, עובד ככלי שיווקי מתמשך עבור העסק שלך. אתה רוצה שהשלט שלך תמיד ייראה חדש ואיכותי כדי לקדם את תדמית העסק שלך.

לפי מנהל עסקים קטנים (SBA), העלות לאלף, שיטה נפוצה המשמשת למדידת עלות הגעה לאלף לקוחות פוטנציאליים, נמוכה בהרבה עבור שילוט מאשר סוגי פרסום אחרים. עבור עסקים שיש להם כספי שיווק מוגבלים, שילוט יעיל יכול להיות צורת שיווק חסכונית שממירה.

האם אתה משתמש בשילוט ביעילות כחלק מאסטרטגיית השיווק שלך?

חיזוק מותג הוא שם המשחק בשיווק עסקי. שלט איכותי הכולל את הלוגו הייחודי שלך או סלוגן פרסומי קליט יכול לרומם את המותג שלך, להפוך את העסק שלך לבלתי נשכח יותר ולהשפיע על הלקוחות שלך להיות נאמנים למותג שלך. אפילו עם כל האפשרויות המקוונות הזמינות, הלקוחות עדיין משתוקקים לחוויה שמציעים עסקים לבנים. שלט לוגו עסקי מספק את התחושה האסתטית לה מצפים הלקוחות כשהם עוברים בדלתותיך, תוך חיזוק יעיל של המותג שלך.

שלט מרתק ואופנתי המוצב במיקום בולט מושך את תשומת הלב לעסק שלך. הסימנים הטובים ביותר מסובבים את הראש ומקבלים תגובה חיובית מהעוברים ושבים, ועוזרים לך ללכוד לקוחות שאחרת היית עלול לפספס. שלט ה-SHOP המהנה הזה עובד ככלי שיווקי נפלא לכל מיקום קמעונאי, עוזר לעסק שלך להתבלט מהקהל ולהגביר את האינטראקציה עם הלקוחות. האם הזכרנו שזו אופנת צילום מועדפת על לקוחות?

שלט לדלת משרד הם כלי רב עוצמה עבור בעלי עסקים. ידיעת שעות הפעילות ופרטי ההתקשרות שלך, או צפייה בקידום מכירות של האירוע או המכירה שלך, יכולה לעורר את העניין ולפתוח את הדלת ללקוחות פוטנציאליים. שלט מדרכה לעסקים פועל כדי להעביר את המידע שלך ללקוחות בתצוגה נוחה ומושכת מבחינה ויזואלית, עם תוספות מותאמות אישית קלות לשינוי שנראות נקיות ומקצועיות.

פופ של קידום על שטח רצפה ריק עוזר לנצל כל מטר מרובע של פוטנציאל שיווקי בעסק שלך. גרפיקת רצפה מותאמת אישית היא השילוט המושלם למטרות קידום מכירות כמו גם לחיזוק המותג – העברת פיסות מידע קצרות ותמציתיות שיכולות ליצור מכירות נוספות.

שילוט טוב חשוב לעסק בתנועה כמו למיקום קבוע. שלטים ניידים ונוחים כאחד חיוניים לעסקים ניידים, חנויות קופצות ואירועי תערוכות. עסקים לבנים וטיט יכולים להפיק תועלת משילוט למכירות ואירועים חיים, גמיש בכל חלל אך מאחסן ביעילות. סט תפאורה מותאמת אישית ומעמד נשלף מציעים לכידות ונוחות למותג שלך.

שלטים מוארים במיקום אסטרטגי מאפשרים להתחבר ללקוחות שלכם ביום ובלילה. האלטרנטיבה המודרנית לשלטי ניאון זכוכית מסורתיים היא שלטי ניאון LED. עיצובי לוגו מותאמים אישית ואמירות אופנתיות הופכים את שלטי LED ניאון לחביבים על עסקים ולקוחות כאחד. אתה יכול ליצור מוקד בתוך העסק שלך באמצעות שילוט מואר או להפנות לקוחות לאזורים שאתה מחפש לקדם.

השקעה עסקית עם תשואה יומיומית.

שילוט עסקי איכותי הוא אסטרטגיית שיווק פשוטה אך יעילה המציעה לעסקים קטנים פרסום מסחרי זול ויכולה להיות חסכונית ביותר בהשוואה לפרסומות ברשתות חברתיות, בטלוויזיה, ברדיו ובדפוס. שלט עסק הממיר הוא השקעה נבונה עבור בעל העסק הקטן – אתה משלם על השלט פעם אחת, ובכל זאת הוא מפרסם עבורך ללא הרף.

אהבתם? שתפו עם חברים...
מה עברנו בכתבה זו
חיפוש

לפעילות גיבוש מהנה שלחו לנו הודעה

השאירו לנו פרטים לתכנון ובניית פעילות גיבוש חוויתית מהנה עם המון צחוק וכיף, אל תתפשרו על גיבוש בלתי נשכח.