המגזין

המגזין הוא המקום בו אתם יכולים לשבת על כוס קפה ולהירגע לסקור את כלל הפעילויות והסדנאות שיש באתר, החל מפעילות גיבוש לחיילים ועד לפעילות ODT, לבחור את המשחקים שהכי מעניינים אתכם ולהתחיל להחיל אותם במקום העבודה או בית הספר, מתאים גם לילדים ונוער, משפחות ופעיליות אונליין כמו זום, ההמלצה שלנו קחו דף ועט למה יש המון המון תוכן סופר איכותי ומגבש ואנחנו לא רוצים שתתבלבלו.

כאשר אנו שומעים את המונח ‘בניית צוות’, אנו נמשכים באופן מיידי למילה ‘צוות’ ואז מה ניתן לעשות כדי לעזור ל’צוות’ הזה להשתפר או לצמוח.
מבחינתי, בניית צוות היא הבנה, הערכה, פיתוח ומקסום האנשים בצוות.

אם זה יקרה, אז לא פעם, יהיה לך צוות פרודוקטיבי, יעיל, מלא מוטיבציה ושמח. בין אם עבור מועדוני ספורט או עסקים, בניית צוות חשובה ותתרום לביצועים הגבוהים הכלליים של הקבוצה.

הנה  12 יתרונות מרכזיים שכל עסק, ארגון או מועדון ישיגו על ידי ביצוע תוכנית לבניית צוות.

1. עבודת צוות

אירועי בניית צוות יוצרים את הזמן להתמקד בחשיבות עבודת הצוות ובמה שצריך כדי להפוך אותך לצוות טוב יותר. למידה של עבודה משותפת ביעילות תיצור יעילות וידע כיצד לנהל אחד את החוזקות והחולשות של זה.

2. תקשורת

תקשורת טובה חיונית לצוות בעל ביצועים גבוהים. בניית צוות יכולה לעזור לשבור מחסומים בתקשורת וגם כיצד לנצל טוב יותר צורות תקשורת מילוליות ולא מילוליות.

3. מנהיגות

כל הצוותים זקוקים להנהגה מאחד או מכל החברים בצוות. פעילות בניית צוות מובנית תזהה איכויות מנהיגות אצל אנשים ותדגישו תחומים שבהם כל הצוות יכול לתרום כמנהיגים.

4. כיף

לעתים קרובות מתעלמים מהטבה הזו, אבל אני מאמין שהיא אחת החשובות ביותר שיש בכל מקום עבודה. אירועי גיבוש צוותים יחזקו את הערך של כיף במקום העבודה ואיזה תוצאות משמעותיות ניתן להשיג בפועל כאשר מדובר בכיף.

5. התקשרות

התקשרות חשובה מכיוון שהיא יכולה ליצור את התחושה הזו של שמירה זה על זה ועוזרת לבנות אמון בין הצוות שלך. בניית צוות מספקת את ההזדמנות ללמוד אחד על השני ולהצמיח כבוד אחד לשני בסביבה לא מאיימת ומהנה.

6. ביטחון עצמי

אמון חל על כל משימה שמישהו לוקח על עצמו, ועם זה יביא להישגים משמעותיים בתוצאות. השתתפות בתרגילי בניית צוות במצב נוח ולא מאיים תעזור לפתח אמון בעצמך ובאחרים.

7. אחריות

לכל חבר בצוות יש תפקיד לתרום. האחריות לתפקיד תבטיח את מימושו או שילמדו ממנו כדי ליישם אותו בעתיד. בניית צוות תחזק כיצד לקיחת אחריות ומתן אחריות הן תורמים חיוניים לביצועי הצוות.

8. אמון

באמצעות המשימות והתרגילים בתוכנית לבניית צוות, המשתתפים ילמדו יותר אחד על השני. הם ילמדו חוזקות, חולשות, יכולות ופחדים, כאשר הלמידה הללו תורמת למערכת יחסים עמוקה יותר ואמון בין חברי הצוות.

9. מורל

צוות חיובי ונלהב יצור מורל טוב במקום העבודה. תוכניות לבניית צוות יכולות לעתים קרובות לזהות חסמים למורל חיובי ולהדגיש אסטרטגיות ליצירת כיף וחיוביות רבה יותר בעבודה היומיומית.

10. כבוד

המשתתפים יכולים לזכות בכבוד רב יותר לא רק זה לזה אלא גם לחברה ולכיוון שלה באמצעות תוכנית לבניית צוות. לעתים קרובות זה מסתכם בתקשורת וידע, וכאשר מועבר בסביבה מהנה ורגועה, כבוד גדול יותר יהיה התוצאה.

11. תרבות

ימי גיבוש צוות יכולים לסייע בחיזוק הערכים והחזון של חברה ויכולים לתרום לתרבות הארגונית הכוללת. לפעמים תוכניות לבניית צוות מחזקות תרבות ופעמים אחרות הן עשויות למעשה לפתח תרבות.

12. תוצאות

ניתן לבנות תוכניות לבניית צוות כך שיתמקדו במיוחד בתוצאות. לדוגמה, שימוש בתרגיל גיבוש צוות לפיתוח אסטרטגיית שיווק חדשה עבור החברה. באופן כללי, אם יושגו יתרונות אחרים באמצעות בניית צוות, כמו תקשורת טובה יותר, זה יוביל בסופו של דבר לתוצאות חזקות יותר.

כפי שאתה רואה, היתרונות של בניית צוות הם גם מרחיקי לכת אבל גם שלובים זה בזה.

לא משנה איך מסתכלים על זה, בניית צוות חיונית לשילוב בכל עסק או ארגון. זה באמת יכול להוכיח הבדל!